Sold out!
, , ,

Set Çarçafi, Baby/Toddler – Bonne Nuit

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Butësi luksoze për gjumin më të ëmbël!

Seti i çarçafit nga Konges Sløjd përmban zarfin e jorganit & këllëfin e jastëkut.

  • Përmasa e zarfit 100cm x 140cm 
  • Përmasa e këllëfit: 40x45cm

Përmasa e përshtatshme për krevat Baby apo Junior 60x120cm deri 70x140cm

  • Seti është i paketuar në një çantë pëlhure me të njejtin design, i cili mund të përdoret për blerje, për lodra dhe shumë qëllime të tjera
  • Prodhuar me 100% pambuk organik
  • Ruan butësinë pas çdo larjeje, cilësi e pambukut organik.

8,200L

Sold out!

Compare
Përmasa 100 × 140 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Çarçafi, Baby/Toddler – Bonne Nuit”

There are no reviews yet.