-33%
, , ,

Set Lapis Duckling Magnet

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Set bluzë dhe tuta, 50% lesh dhe 50% pambuk. Janë të buta dhe të ngrohta, mbushur plot me zemra.

 

9,990L 14,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

50% lesh, 50% pambuk. Larja me cikël të butë me dorë me ujë të vakët.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Lapis Duckling Magnet”

There are no reviews yet.