Seti i kalorësit – Dragoi

Janod
Availability:

4 stok


Mosha: 3 vjeç

Futuni në botën e kalorësve, me setin e plotë: mburojë dhe shpatë, prej druri. Mbroni kështjellën tuaj me një ndër lojrat më klasike të fëmijërisë!

Mburoja dhe shpata janë në përmasa reale, dorezat e tyre mbështjellë me copë, për më shumë rehati për kalorësit e vegjël.

Materiali: Dru, nga pyje të menaxhuara në mënyrë të qëndrushme FSC.

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.***

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

3,800L

4 stok

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Seti i kalorësit – Dragoi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…