, , ,

Shiritë dekori – Planet Garland

Mimi & Lula
Availability:

5 stok


Shiritë për të dekoruar ambientet tuaja, veçanërisht për të personalizuar një dhomë gjumi fëmijësh me temën e planeteve dhe hapësirës.

Mimi Lula sjell efektet e saj speciale në dhomë:

  • Rreth 135cm e gjatë;
  • Planetet dhe yjet punuar me detaje të imta, me copë me xixa, efekte ylber dhe shkëlqime jetë gjatë;
  • Zbukurimet varen në një litar me nyje në fund për t’u kapur.

4,200L

5 stok

Loading...
Compare
Përmasa 135 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shiritë dekori – Planet Garland”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…