, , ,

Shkronja Magnetike

Moulin Roty
Availability:

3 stok


Mosha: +3 vjeç

Një kuti e bukur rrethore me 54 shkronja kartoni magnetike. Secila shkronjë është rreth 4cm e lartë dhe në ngjyra të theksuara bazë.

Ngjyra të lehta pastel dhe design i pastër, për të fokusuar përqëndrimin tek shkronjat dhe format e tyre.

Materiali: Karton

3,600L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 4 cm
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shkronja Magnetike”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…