,

Loja e Fjalëve – Magnetike

Moulin Roty
Availability:

3 stok


Mosha: +3 vjeç

Një lojë magnetike për të mësuar alfabetin dhe drejtshkrimin e fjalëve të tyre! Formoni fjalë në tabelën magnetike duke përdorur 168 shkronjat magnetike, duke ndjekur 26 kartat në frëngjisht dhe anglisht dhe të ilustruara me ngjyrat Popipop.

Materiali: Karton

3,600L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 4 cm
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Loja e Fjalëve – Magnetike”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…