,

Shtroje ndërrimi për bebin – Lemon

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Shtroje pambuku, portative, për ndërrimin e bebit, në çdo rrethanë: e përshtatshme për në shtëpi, ideale gjatë shëtitjeve. 

Dizenjuar në mënyrë funksionale: me një xhep të brendshëm për të ruajtur aksesorët e ndërrimit të bebit (pelena, krem, letra të lagura, etj.), dhe më pas, paloset në një kuletë të vogël për t’u mbajtur në çantë. 

Materiali: 100% pambuk organik, me shtresë kundër ujit

Përmasat: e palosur: 25 cm x 35 cm; e hapur: 70 cm x 69 cm

5,200L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

Pambuk organik, waterproof

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shtroje ndërrimi për bebin – Lemon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…