,

Stencils – ABC & Numra

Availability:

6 stok


Shkronja dhe numra shabllone për të mësuar formën e tyre apo për t’i shtuar në mënyrë uniform në punët arts & crafts.

  • Seti përmban 3 fletë me shkronja të mëdha e të vogla në 2 madhësi shkrimi, si dhe numra.

620L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Stencils – ABC & Numra”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…