,

Step by Step – Lemonade, Stol-Shkallë

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Step by Step është aksesori multifunksional prej druri dhe detaje mat.

E krijuar posaçërisht për të vegjlit, me dy nivele shkalle praktike. 

Falë design-it elegant, mund ta përdorni si komodinë anësore, si stol ose një “shkallë” funksionale dhe të qëndrueshme. 

Përmasa: 40cm x 24cm x 30cm

9,600L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 40 × 24 × 30 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Step by Step – Lemonade, Stol-Shkallë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…