,

Stickers Muralë – Familja Majvillan

Majvillan
Availability:

6 stok


Stickers muralë, me personazhet e familjes Majvillan.

Vendosini mbi mur apo letrën e murit Dollhouse të Majvillan dhe zhvendosini lehtësisht, sipas dëshirës dhe lojës imagjinare.

Stickersat nuk do të lënë asnjë shenjë në mur apo letër.

Seti përmban:

  • 2 fletë A4 me stickers
  • Pa PVC
  • Prodhuar në Suedi

3,400L

6 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Stickers Muralë – Familja Majvillan”

There are no reviews yet.