,

Tabak i madh për ngjyrosje – Panorama Seaside Town

Availability:

5 stok


Ndiqni historinë e qytetit buzë detit dhe krijesave të çuditshme, duke ngjyrosur hap pas hapi ilustrimet!

Tabaku hapet deri në 1.83m dhe është fantastik për lojë në grupe apo thjesht për të kaluar një mbasdite në shtëpi.

Mund të ngjyrosni me: lapsa me ngjyra, lapustila, markers dhe bojra të tjera të ngjashme me to.

2,400L

5 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tabak i madh për ngjyrosje – Panorama Seaside Town”

There are no reviews yet.