, ,

Tabak letër 10m – për tabela

Janod
Availability:

3 stok


Tabak 10m i gjatë, letër vizatimi. 

Përmasa: 10m x 45.5cm

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.***

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

1,600L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 31 × 2 × 8 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tabak letër 10m – për tabela”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…