, , ,

Tinyly – Rosalie Tinyshop

Djeco
Availability:

3 stok


Rosalie vjen me një dyqan të vogël në miniaturë! Seti përmban sfondin 3D të dyqanit, tavolinën, lulet dhe maskotin e saj të vogël 

…nga koleksioni poetik dhe origjinal i figurinave Tinyly, krijuar  nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

Përmasat Rosalie 8 cm dhe skenari i lojës afërsisht 12 x 12 x 11 cm

Mosha: 4vjeç

 

 

2,500L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 12 × 12 × 11 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tinyly – Rosalie Tinyshop”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…