-25%
, , ,

Triko e lehtë – Seala Blue Stripes

Konges Slojd

Bluzë pambuku, e trikotuar, 100% pambuk organik.

Materialet e lehta natyrale lejojnë ajrimin dhe rregullojnë temperaturën e trupit.

  • Masat reale: sipas moshës aktuale të fëmijës

6,600L 8,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , ,

Materiali

me pupla brenda

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Triko e lehtë – Seala Blue Stripes”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…