-15%
, ,

Tutinë e trikotuar Bunny Brown

Konges Slojd

Tutinë e trikotuar e ngrohtë dhe e butë si petale, prej 80% pambuku organik dhe 20% lesh.

Në ngjyrë të ngrohtë kafe, me 3 elefantë të vegjël zbukuruar para.

Rekomandim mbi përzgjedhjen e masave: sipas moshës aktuale të fëmijës

 

 

7,310L 8,600L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , ,

Materiali

80% ORGANIC COTTON 20% WOOL

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tutinë e trikotuar Bunny Brown”

There are no reviews yet.