, , ,

Vizatoni hap pas hapi, Simetrik

Djeco

Mosha: 3-6 vjeç

Mësoni të vizatoni duke plotësuar gjysmën e dytë të modelit, sipas boshtit simetrik. Një qasje argëtuese drejt mësimit të vizatimit, me figura e fletë të ripërdorshme. 

Kutia përmban: 12 karta me ilustrime nga dy anët për të vizatuar, një tabelë vizatimi, një fshirëse dhe një marker

 

2,300L

Loading...
Compare
Mosha

,

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vizatoni hap pas hapi, Simetrik”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…