-39%
, , ,

Xhup i gjatë – Dijon

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Xhupi i gjatë me mbushje puplash të imta pate, e bën shumë të ngrohtë, ultra të lehtë dhe me ajrosje perfekte gjatë dimrit.

9,990L 16,400L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

Nylon, Pellush

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Xhup i gjatë – Dijon”

There are no reviews yet.