-20%
, , ,

Atlete Lëkurë Liewood – Pale Tuscany

Liewood

Atletet Lëkure nga Liewood, design klasik pa lidhëse, bërë me lëkurë rezistente dhe dizenjuar për fëmijë aktiv. Atletet janë menduar për këmbët në rritje, të jenë komode për fëmijë aktiv, përshtatur për çdo sezon.

Brenda kanë një shtresë të trashë dhe shumë komode për të rehatuar këmbën.

  • Lejojnë ajrosjen e mirë të këmbëve falë materialeve natyrale të përdorura

7,840L 9,800L

Prioriteti:

Compare

Masat sipas gjatësisë së këmbës:Nr. 25 – 167 mm.
Nr. 26 – 172 mm.
Nr. 27 – 178 mm.
Nr. 28 – 189 mm.
Nr. 29 – 197 mm.
Nr. 30 – 200 mm.
Nr. 31 – 205 mm.
Nr. 32 – 211 mm.
Nr. 33 – 218 mm.
Nr. 34 – 224 mm.
Nr. 35 – 230 mm.

Marka

Numri

, , , , , , , , ,

Materiali

Sholla TPR, Lëkurë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Atlete Lëkurë Liewood – Pale Tuscany”

There are no reviews yet.