, ,

Biçikletë pa pedale – Konges Slojd

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Mosha: + 3 vjeç

Përfshihen: Bicikleta, zilja dhe koshi

Mësoni ekuilibrin dhe argëtohuni me bicikletën dedikuar të vegjëlve, si hapi i parë drejt bicikletave me pedale. Bicikletat pa pedale janë provuar më të suksesshme për të stërvitur fëmijët e vegjël/toddlers mbi bicikletat, si dhe i shkathtësojnë në përgjithësi nga ana sportive.

Bicikleta e Konges Slojd ka një strukturë solide metalike, por peshon shumë pak. Mund të mbahet lehtë nga një i rritur, kur lodhen këmbët e vogla.

Timoni mund të zgjatet nga 50 në 59 cm, shumë i lehtë dhe perfekt në drejtim, pa asnjë sforcim.

 

20,800L

Prioriteti:

Compare
Përmasa 63 × 44 × 86 cm
Marka

Materiali

Shasia dhe zilja: Metal
Doreza dhe ulësja: Lëkurë artificiale
Rrotat: Gomë
Koshi: Kashtë

Mosha

Balance Bike Design

Cherry, Lemon

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Biçikletë pa pedale – Konges Slojd”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…