,

Bojë me duar – 1 vasketë Bezhë

Availability:

4 stok


Funny Finger Paint: artistët e vegjël dhe të rriturit mund të zhvillojnë plotësisht kreativitetin e tyre dhe të pikturojnë sipas dëshirës! 

  • Mund të përdoren në çdo sipërfaqekarton, letër, qelqi/xham, dru apo fletë metalike;
  • Pigmenti dhe cilësia e ngjyrës e shkëlqyer; Njyrat individuale mund të përzihen me njëra-tjetrën
  • Superwashable! Hiqen dhe lahen lehtësisht nga duart dhe sipërfaqet e ngjyrosura me ujë dhe sapun.
  • Siguria – Boja mund të aplikohen me gishta, në të gjithë dorën, me sfungjer ose furçë. Miratuar CE, përputhet me EN71-7 për bojrat me duar. 
  • Përmban: 1 vasketë me ngjyrë 100ml

380L

4 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bojë me duar – 1 vasketë Bezhë”

There are no reviews yet.