Byrzylyk, Mrs Rabbit

Trixie
Availability:

4 stok


Mosha: 0 muaj

Byzylyku ​​rattle është një shoqërues i shkëlqyer i parë për foshnjat e vogla. Shumë stimulues dhe super argëtues, byzylyku është një rrëke e vogël dore, ​​bën zhurmë të këndshme dhe tundet së bashku me lëvizjet e bebit!

1,800L

4 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Pambuk

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Byrzylyk, Mrs Rabbit”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…