, ,

Çarçaf dysheku Lavander Mist, 90x200cm Adult

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Çarçafi nga Konges Slojd, për dyshek, i rrethuar nga rripi elastik për ta mbajtur të palëvizur mbi dyshek!

Adult

90x200cm – për dyshekun e fëmijëve ose të rriturve, single standard deri 90×200

  • 100% pambuk organik

I gjithë i prodhuar prej pambukut organik: kjo do të thotë që pambuku i përdorur është rritur me metoda dhe materiale që kanë një ndikim të ulët në mjedis. Shumë alergji mund të shkaktohen nga kimikatet në fijet e pambukut. Cilësia e mrekullueshme vihet re tek butësia e përhershme. Kjo është arsyeja pse ne preferojmë pambukun organik!

 

6,800L

3 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çarçaf dysheku Lavander Mist, 90x200cm Adult”

There are no reviews yet.