, ,

Çarçaf dysheku Clear Sky, 70X140

Konges Slojd
Availability:

2 stok


  • Përmasa për dyshek 70×140 cm
  • 100% pambuk organik
  • I rrethuar nga rripi elastik për ta mbajtur të palëvizur mbi dyshek.

 

I gjithë i prodhuar prej pambukut organik: kjo do të thotë që pambuku i përdorur është rritur me metoda dhe materiale që kanë një ndikim të ulët në mjedis. Shumë alergji mund të shkaktohen nga kimikatet në fijet e pambukut. 

3,800L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 90 × 200 cm
Marka

Ngjyra

Masa

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çarçaf dysheku Clear Sky, 70X140”

There are no reviews yet.