, ,

Dyshek 60x120x12, Puro Aero Safe Sleeper

Childhome
Availability:

2 stok


Përmasa standard: 60cm x 120cm x 12cm

Dysheku Puro Aero Safe Sleeper kombinon dy nga teknologjitë më të fundit: Puro dhe Aero. Puro është teknologjia që përdor 100% probiotik natural për të mbrojtur bebin tuaj ndaj alergjive, mban dyshekun e pastër dhe mban larg ndonjë insekt të paftuar. Aero është një copë speciale 3D, që krijon një shtresë unike ajrimi, rregullon lagështirën dhe redukton presionin. Ky kombinon ndihmon frymëmarrjen e qetë të fëmijës, duke rregulluar njëkohësisht temperaturën e trupit të tij dhe mbajtur ambientin e gjumit ultra-higjienik.

Sfungjeri brenda është statik dhe përshtatur për fëmijët e sapolindur e foshnjet në rritje, i cili mban shtyllën kurrizore në posturën e duhur.

Dysheku Puro Aero Safe Sleeper është një zgjedhje e pastër, në harmoni me natyrën dhe mbron bebet e vogla gjatë gjumit.

Klikoni për të krahasuar modelet e ndryshme të dyshekëve të Childhome!

  • Mbulesa e jashtme hiqet dhe lahet në lavatriçe, 40 gradë.
  • Anti alergjik
  • Anti-mykotik
  • Shpërndarje optimale e presionit
  • Ventilim extra
  • Anë verore/dimërore
  • Sfungjer Polyurethane
  • Strukturë 3D me hoje

24,000L

2 stok

Loading...
Compare
Peshë 4 g/kg
Përmasa 120 × 60 × 12 cm
Marka

Mosha

Materiali

Core: 3D Air Mesh, High Resilient Foam
Tick: 100% Polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dyshek 60x120x12, Puro Aero Safe Sleeper”

There are no reviews yet.