-20% Sold out!
, , ,

Fustan Venton Navy

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Fustan pambuku, me thurrje, i butë dhe shumë simpatik, me një qershi të vogël të qendisur dhe jakë të bardhë.

 

Rekomandim mbi përzgjedhjen e masave: sipas moshës aktuale të fëmijës

 

 

6,560L 8,200L

Prioriteti:

Compare
14,360L for 2 item(s)
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fustan Venton Navy”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…