-30% Sold out!
, , ,

Fustan Total Eclipse – Kitty Bow

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Gjithmonë fustani i duhur për festat tuaja, me shkëlqimin e lehtë të kadifes luksoze dhe tutuja e bukur me tylin e errët, zbukuruar me kotelen me fjongo të kuqe.

Mund ta kombinoni me getat Kitty Bow.

 

Rekomandim mbi përzgjedhjen e masave: sipas moshës aktuale të fëmijës

 

 

6,860L 9,800L

Prioriteti:

Compare
14,660L for 2 item(s)
Marka

Masa

, , , , , , ,

Materiali

95% recycled polyester, 5% elastane, brenda e veshur 100% pambuk

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fustan Total Eclipse – Kitty Bow”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…