Govatë me këmbë – Camélé’O Green

Beaba
Availability:

2 stok


Koha e dushit me govatat e rehatshme dhe ultra solide nga linja e Beabës Camélé’O®

  • Përfshihen: Govata, këmbët, tubi i shkarkimit
  • Govata ka teksturë që nuk rrëshqet dhe vjen shumë e butë në prekje, për sigurinë dhe komoditetin e fëmijës
  • Skajet e gjera të govatës: lehtësojnë kapjen gjatë transportit
  • Këmbët kanë stabilitet shumë të lartë me 4 doreza të gjera në fund
  • Këmbët palosen
  • Përmasat e govatës 82 x 55 x 29 cm
  • Prodhuar në Francë

13,800L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 82 × 55 × 29 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Govatë me këmbë – Camélé’O Green”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…