,

Kiti Pasta Press 6 Forma – për Mixer Statik Artisan Kitchen Aid

Kitchen Aid

A detailed gold badge with the words saying No. 1 inside. #1 MIXER BRAND IN THE WORLD*

*Burimi: Euromonitor International Ltd. for retail sales revenue, USD, all retail channels. 

Përgatisni brumin tuaj të makaronave dhe pritini në 6 forma të ndryshme klasike me kitin Pasta Press, i përshtatshëm për Mixer Statik Kitchen Aid.

22,990L

Loading...
Compare
Përmasa 28 × 33 × 16 cm
Marka

Ngjyra Artisan

Cast Iron Black, Empire Red, Matt Black, Medalion Silver

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kiti Pasta Press 6 Forma – për Mixer Statik Artisan Kitchen Aid”

There are no reviews yet.

Web Exclusive