,

Kosh për lojra – Kopshti

Djeco
Availability:

6 stok


Koshi për lodrat, që shërben edhe si stol për fëmijë deri 30kg!

Plot ngjyra, i jep dhomës një atmosferë loje e simpatie!

Fleksibël dhe me një kapacitet mesatar, është ideale për lojra, libra, mjete shkollore e akesorë të tjerë!

  • Përmasa: 29 x 25 x 25cm
  • Materiali: Tekstil dhe karton
  • Mund të paloset

2,100L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kosh për lojra – Kopshti”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…