,

Kovë dhe lojra rëre! – Whale, KS

Konges Slojd
Availability:

5 stok


Linja e aksesorëve luksozë të plazhit nga Konges Slojd!

Seti me 5 pjesë: kova, lopata dhe format e veçanta, për prindërit që përzgjedhin me kujdes dhe vëmendje lojrat e fëmijëve!

  • 100% tritan, 0 toksina dhe 0 BPA.
  • Të sigurta nën rrezet e diellit, nuk lëshojnë kimikate apo toksina nën nxehtësinë e diellit.

5,600L

5 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

PVC pa Phthalate / Jo-toksik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kovë dhe lojra rëre! – Whale, KS”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…