, , ,

Kuba & Surpriza – In the jungle

Moulin Roty

Mosha: +12 muaj

11 kuba & cilindër në forma të ndryshme, disa kanë topa të vegjël në mes që lëvizin, kanë një pasqyrë të vogël, një zile, një maçok blu që futet brenda cilindrit e del me sustë lart, si dhe një prizëm optik. Një lojë formese që ndihmon fëmijët të zhvillojnë aftësitë e tyre motorike dhe i mëson e i shkathtëson mbi format dhe ngjyrat.

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

 

4,400L

Loading...
Compare
Përmasa 24 × 24 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuba & Surpriza – In the jungle”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…