, , ,

Kuti ushqimi Liewood – Inoks, Carlos

Liewood
Availability:

3 stok


Kuti ushqimi inoksi nga Liewood me 3 ndarje të brendshme dhe me një kapak simpatik prej silikoni.

Jetë gjatë dhe plot hapësirë, ideale për përdorim të përditshëm, për të ruajtur ushqimet e freskta, me aromën e tyre. Inoksi nuk ndërvepron me ushqimin dhe nuk ndryshon shijet, probleme që mund të vijmë nga përdorimi i vazhdueshëm i kutive plastike.

  • Vëllimi 900ml
  • Lahet me dorë;
  • Jo në mikrovalë;
  • L:17 x D: 13 x H: 5.5cm

4,200L

3 stok

Loading...
Compare
7,700L for 2 item(s)
Përmasa 17 × 13 × 5.5 cm
Marka

Materiali

Inoks, Silikon

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuti ushqimi Liewood – Inoks, Carlos”

There are no reviews yet.