Sold out!
,

Lapustila që ndërrojnë ngjyrë

OOLY
Availability:

S’ka stok


  • Teknika: Lapustila
  • E veçanta: Nga njëra anë janë lapustila krejt të zakonshëm, me ngjyrën e tyre sipas ngjyrës së jashtme të tubetit. Por nga ana tjetër, kanë një majë me bojë të padukshme. Vendoseni majën e bardhë mbi sfondin e ngjyrosur dhe shihni të ndryshojë ngjyra si me magji! Ideale për të vizatuar modele e stilime (yje të vogla, vija, kuadrate etj) mbi ngjyrën e sfondit.
  • Seti përmban: 12 copë

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

1,600L

Sold out!

Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lapustila që ndërrojnë ngjyrë”

There are no reviews yet.