, ,

Libër Ngjyrosje + Stickers – Botanist

Moulin Roty
Availability:

4 stok


Libër i madh për të ngjyrosur, i ilustruar me vizatime delikate të florës dhe faunës, mbushur me kafshë e insekte të vogla, ku çdo fletë tregon historinë e saj me shumëkëmbësha, karkaleca, dallëndyshe, nusepashke, iriqa etj. Më pas, mund t’i dekoroni e zbukuroni fletët me stickersat me ngjyra. 

Ilustrimet janë ndarë sipas 4 stinëve dhe grupuara të gjithë bashkë, për t’i njohur e mësuar emrat.

Vizatimet janë aq të bukura, sa të çojnë në një botë plot ëndërrime. Më pas, mund t’i dekoroni e zbukuroni fletët me stickers me plot me 

  • 20 faqe nga 28 cm
  • 148 stickers

1,800L

4 stok

Loading...
Compare
3,900L for 2 item(s)
Përmasa 33 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libër Ngjyrosje + Stickers – Botanist”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…