Sold out!
,

Mbushni shportën e pazarit!

Janod
Availability:

S’ka stok


Mosha: 2 – 5 vjeç

Duhet të mbushini shportën tuaj të pazarit me 4 produkte të kopshtit, më parë së kundërshtari dhe përpara se t’jua marrë urithi!

Një lojë me ilustrime shumë tërheqëse, nxit të menduarit strategjik dhe lojën në grup.

Lojtarët: 2 deri në 4

Zgjat: rreth 20 minuta.

 

3,500L

Sold out!

Compare
Përmasa 24 × 23 cm
Mosha

Marka

Materiali

Dru

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbushni shportën e pazarit!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…