-20%
, , ,

Pallto Red Dahlia Checked

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Pallto me kuadratë, zbukuruar me zemra të vogla blu të errët, me dy xhepa para dhe shtresë të butë pellushi tek mëngët dhe qafa, për një look më elegant e klasik.

  • Shtresa e pellushit mund të hiqet

 

12,480L 15,600L

Prioriteti:

Compare

Mund t’ju pëlqejnë edhe…