, ,

Peshorja ekuilibër me gurët, Liewood

Liewood
Availability:

3 stok


Mosha: 3 vjeç

Njihuni me masën me anë të peshores së vërtet dhe 6 gurët e saj! Një koncept shumë interesant për kuriozët e vegjël! Ju shoqëron në të gjithë skenarët e ngjashëm të lojës me role!

 

6,000L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 31 × 10 × 24 cm
Marka

Mosha

Materiali

Dru

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Peshorja ekuilibër me gurët, Liewood”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…