-24%
, , ,

Pishinë – Shark Tribe

SunnyLife
Availability:

8 stok


Pishina nga koleksioni Shark i Sunnylife është një aventurë e vërtet për fëmijët me bishtin e vogël të dukshëm pas saj.

Dyshemeja fryhet dhe krijon një distancë komode ndërmjet pishinës dhe sipërfaqes ku do ta vendosni.

Freskohuni dhe dhurojini fëmijëve verën më fantastike me këtë aksesorë të bukur dhe të fortë!

  • Përmasa: 175 x 145 x 60 cm
  • Vëllimi afërsisht +300 L
  • Materiali: PVC e qëndrueshme 0. 18 mm
  • Jo ​​toksike, PVC pa Phthalate 

6,800L 9,000L

8 stok

Loading...
Compare
Përmasa 145 × 175 × 60 cm
Marka

Materiali

PVC, pa phthalate

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pishinë – Shark Tribe”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…