Sold out!

Pres me formë – Unicorn

Availability:

S’ka stok


Forma të gatshme për të prerë vrima të vogla mbi fletë në formën e një unicorni. Futni letrën në prerëse dhe shtypeni lehtë.

Prerja është perfekte sipas formës, efekt gërshërë.

  • Përdoret në letra jo shumë të trasha
  • Madhësi e një prerje 2.5 cm

 

960L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pres me formë – Unicorn”

There are no reviews yet.