,

Rafti i madh i hapur – Tipi

Childhome
Availability:

3 stok


Rafti i hapur tipi, prej druri natyral, me 3 sergjenë dhe një varëse rrobash. Rafti ka edhe efekt të ngrohtë dekorativ në çdo dhomë.

Pa sirtarë dhe me disa nivele ndarje, e bënë lehtësisht të aksesueshme edhe nga fëmijët, për veshjet e përditshme apo lojrat e preferuara.

  • Dru pishe, prodhuar në BE
  • Përmasa:197 i lartë / baza: 60 x 60 cm

16,800L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 197 × 60 × 60 cm
Marka

Materiali

100% Dru

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rafti i madh i hapur – Tipi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…