, , , ,

Organizues Tavoline Pune, Liewood

Liewood
Availability:

4 stok


Organizues tavoline dhe sistemues i hapur shumë përdorimësh.

Mund të vendosen sipër njëra tjetrës (maks 3 nivele) ose të varen në mur (me vida, nuk përfshihen).

Seti përmban dy copë – secila prej tyre me dy ndarje.

  • 60% plastik e ricikluar

 

3,000L

Prioriteti:

Compare
Marka

Modeli

, ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Organizues Tavoline Pune, Liewood”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…