Sold out!
, ,

Tabak me Adeziv – 2m, Efekt Dërrasë e Bardhë

Availability:

S’ka stok


Tabak i madh, me ngjitëse mbrapa, për t’u vendosur mbi sipërfaqe të sheshta.

Mund të shkruani e rishkruani mbi tabak, njësoj si në një dërrasë të bardhë!

Adezivi mbrapa i tabakut të lejon ta ngjisësh praktikisht kudo në mur apo mbi objekte, si rafte, tabela apo kuti! Mund ta prisni pjesën që ju duhet dhe ta ruani rulin e mbetur për ide të tjera më vonë. Mundësitë janë të pafundme për t’u argëtuar ju dhe fëmijët.

  • Cilësia superiore e letrës së Rico Design i bën krijimet tuaja estetike, kudo ta vendosni tabakun e zi.
  • Përmasa e rulit 2m i gjatë dhe 45cm i gjerë.

2,500L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tabak me Adeziv – 2m, Efekt Dërrasë e Bardhë”

There are no reviews yet.