, ,

Krevat Tipi Druri + Tendë

Childhome
Availability:

3 stok


Krevat në formë Tipi nga Childhome, i gjithë prej druri. Krevati qëndron në tokë dhe lejon fëmijët të aksesojnë vendin e tyre të gjumit lehtësisht, duke i dhënë një ndjenjë pavarësie e vendimarrje. Gjithashtu, krevatët në tokë janë të sigurt gjatë natës, sepse shmangin rrotullimin dhe rënien e fëmijëve nga ata tradicional. 

Përfshihet:

  • Struktura e krevatit Tipi prej druri
  • Baza e dyshekut prej ristelash druri 90x200cm
  • Tenda e bardhë prej pambuku 100% OEKO-TEX

Druri është natyral, ah dhe nuk është trajtuar.

Përmasa: Tek standard 90×200 cm

Krevati mund të arredohet dhe kompletohet me shumë elementë dekori si flamuj dekorativë, varg dritash etj.

53,800L

3 stok

Loading...
Compare
65,000L for 2 item(s)
Marka

Masa

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krevat Tipi Druri + Tendë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…