, ,

Set 2 Valixhe – Miso Moonlight

Konges Slojd

Set me 2 valixhe, një më e madhe, një më e vogël, Miso Moonlight & Pikat e vogla.

Dizajn i bukur e romantik, për dekorin elegant të dhomës së fëmijës. Mund të ruani aksesorë kujtim nga fëmijëria, rrobat e para të bebushit apo për përdorim të përditshëm.

Përmasa: 25.5 x 17 cm dhe 20 x 14 cm

3,200L

Loading...
Compare
Marka

Materiali

100% FSC certified paper

Mirmbajtja

Pastrojeni me pecetë të njomë me ujë të ftohtë ose të vakët. Mos përdorni kimikate.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2 Valixhe – Miso Moonlight”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…