, ,

Set Adezivë & Shënues – Color Write

Availability:

6 stok


Set me adezivë, shënjues, letra ngjitëse, me ngjyra dhe ilustrime, për shkollë apo punë! E gjitha e menduar në një bllok!

  • Adezivët vijnë në përmasa dhe ngjyra të ndryshme.
  • Kapaku ilustruar me ngjyra vibrante
  • Përmasa e bllokut: 10 cm x 15 cm

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

1,400L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Adezivë & Shënues – Color Write”

There are no reviews yet.