-25%
, ,

Set Swan – Canyon Rose

Konges Slojd

Set bluzë dhe tuta, në ngjyrën canyon rose të Konges Slójd, me dy mjelma.

Seti ultra i butë prej 90% pambuk organik, ideale si veshje e përditshme, plot stil dhe komoditet.

Rekomandim mbi përzgjedhjen e masave: sipas moshës aktuale të fëmijës

 

 

8,400L 11,200L

Prioriteti:

Compare
16,700L for 2 item(s)
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

90% pambuk organik 10% polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Swan – Canyon Rose”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…