-20%
, , ,

Seti i kuq i çajit, Tender Leaf

Tender Leaf

Një lojë klasike, seti i çajit, në një ngjyrë të ëmbël të kuqe, për shumë ndjesi të bukura loje! Ftoni miqtë e luani së bashku me to!

Seti përmban tabakanë, çajnikun, filxhanët, dy ëmbëlsira shoqëruese, bustina çaji, lugë, etj..

I gjithë prej druri dhe bojra me bazë ujë.

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

 

6,800L 8,500L

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Seti i kuq i çajit, Tender Leaf”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…