, ,

Syze Ujë Marley – Lemon

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Mosha: 3 – 10 vjeç

Syzet e ujit të lehta e sportive, kanë imazh të pastër dhe qëndrojnë të forta dhe praktike për shumë gjatë.

  • Lente e brendshme antimjegull, për shikueshmëri të qartë nën ujë
  • Gjatësia e rripit e rregullueshme, prej silikoni, që nuk rrëshqet.
  • Jo ​​toksike, Pa Phthalate 

Zgjidhni materialet PVC jo toksike për fëmijët tuaj, të cilësisë së lartë. Produktet e plazhit nga Konges Sløjd mund t’ju shoqërojnë me pushimet tuaja ndër vite! Ato janë rezistente në ujë dhe sfidojnë çdo aventurë e të papritur. 

3,300L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Syze Ujë Marley – Lemon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…