-30%
, , ,

Triko – Planets

Konges Slojd

Bluzë me planetë, 100% lesh i butë merino.

Materialet e lehta natyrale lejojnë ajrimin dhe rregullojnë temperaturën e trupit.

  • Masat reale: sipas moshës aktuale të fëmijës

6,720L 9,600L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

me pupla brenda

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Triko – Planets”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…