,

Tutinë Cherry

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Një tutinë e bukur me qershi të vogla nga koleksioni Cherry i Konges Sløjd. Mbërthehet anash me butona, deri tek këmbët. 

  • 100% pambuk organik, e butë, miqësore me lëkuren e të porsalindurëve
  • Masa dhe prerja e bollshme e markës daneze është ideale për 3 muajt e parë.

 

4,600L

Prioriteti:

Compare
9,100L for 3 item(s)
Marka

Materiali

100% Pambuk organik

Masa

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tutinë Cherry”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…